Oferujemy organizację imprez
dla szkół i przedszkoli o charakterze integracyjnym:

Dzień Dziecka, pikniki grup zorganizowanych, pikniki rodzinne, Święto Pieczonego Ziemniaka, otrzęsiny. Program imprez dostosowany jest do wieku i możliwości uczestników.

 

 Święto Pieczonego Ziemniaka i Kukurydzy


         Oferta skierowana jest do nauczycieli, dzieci oraz młodzieży. Impreza ma na celu uczcić znaczenie słynnego ziemniaka jak również  poszerzyć wiedzę na jego temat.  Przewidywane konkurencje mają za zadanie nauczyć uczestników wesołej i zdrowej rywalizacji traktując sport jako wspaniałą formę zabawy.

 

Imprezy integracyjne


          Wioska indiańska to świetny pomysł na zorganizowanie spotkań integracyjnych w plenerze. Ciekawe miejsce i atrakcyjny scenariusz imprezy zapewni wspaniałą zabawę zarówno nauczycielom jak i uczniom. Naszym celem jest pomoc w samodzielnym rozwiązywaniu konfliktów poprzez szereg gier i zabaw fizycznych i manualnych. Pobyt w Wiosce Indiańskiej to połączenie edukacji z aktywnym wypoczynkiem i dobrą zabawą na świeżym powietrzu. Jest idealną formą spędzania wolnego czasu przez dzieci, młodzież i dorosłych.

 

 Pikniki grup zorganizowanych


          Proponowana oferta pikniku pragnie umożliwić Państwu wykorzystanie czasu wolnego w niezwykły sposób. Szczególnie kierowana jest do dzieci i młodzieży zarówno z kadrą nauczycielską jak i z rodzicami. Program zawiera między innymi zabawy i gry zręcznościowe prowadzone przez animatorów, malowanie twarzy, konkursy i konkurencje, w których udział biorą rodzice kontra dzieci.